Vše o SPA     Novinky       Speciální akce
Vše o Spa     Vana Epoque     Vana Epoque

                                                                 Spa studio - vířivky, sauny masážní vany pro Váš domov.


  

 

Studio Spa HOME nabízí exkluzivní relaxační zařízení od renomované španělské společnosti Porcelanosa Grupokterá za 30 let své existence se dokázala prosadit ve více než 74 zemích světa. Obkladydlažba a mozaika jsou produkty, se kterými začínala továrna s původními 68 zaměstnanci. Dnes Porcelanosa Grupo se skládá z osmi společností jako: 

 

  • System-pool - zabývá se výrobou relaxačních produktu jako jsou saunyvířivkyvany, masážní vany, sprchové kouty, sprchové zástěny, masážní bazénySPA a produkty Wellness. 
  • Ceranco – vyvíjí slinuté obklady a dlažbu nejvyšší tvrdosti, které se využívají v bytových a komerčních prostorách. Spolupracuje se světoznámými koncerny Jaguar, Zara, Hilton.
  •  L´Antic Colonial – specializuje se na luxusní výrobky z přírodního kamene – vany, sprchové vaničky, umyvadla, pracovní desky, obklady, dlažby, mozaiky.
  • Butech – výrobce spárovacích hmot, lepidla, izolačních materiálu, profilulišt pro obklady, dlažby a mozaiky do koupelny, kuchyně a komerčních prostor.  
  • Venis – výrobce španělských keramických obkladu, slinuté dlažby a mozaiky do koupelny a kuchyně. Velký vyber imitace přírodního kamene, kovu, tkaniny, dřeva.
  • Porcelanosa – výrobce keramické slinuté dlažby, obkladu a mozaiky do koupelny a kuchyně.
  • Noken – výrobce exkluzívní sanitární keramiky, bateriekoupelnový nábytekradiátory a koupelnové doplňky.
  • Gamadecor – výrobce španělských kuchynikoupelnový nábyteksanita, vlastní 430 prodejen ve více než 100 zemích po celém světě. 

 

Kvalitu svých výrobků jako obklady a dlažba, mozaiky, saunyvanysanitární keramikavířivky, masážní vany, sprchové kouty, sprchové panely aj, Porcelanosa Grupo podrobuje náročným testům a tím získává loajalitu zákazníku po celém světě.

 

V naší nabídce jsou revoluční zařízení a doplňky pro domácí wellness a SPA produkty pro váš domov, které úspěšně spojují kvalitu, design, technologii a funkčnost.

 

Design naších pečlivě navržených produktů s dokonalou funkčností, jako saunyparní lázněvířivky, masážní vany, masážní sprchové panely, bazény a ostatní zařízení spa sjednocuje tvar a funkci. Nejen krása v detailu, ale komfort a dlouhotrvající kvalita produktů je potvrzena, že Porcelanosa Grupo je exkluzivním dodavatelem velšského královského dvůru.

 

Rádi Vám oznamujeme, že Porcelanosa Grupo otevřela v Praze již třetí designové koupelnové studio se zaměřením na SPA, ve kterém nabízíme širokou škálu produktů jako vířivkysaunyvanysprchySpavířivé vanyvířivé bazényvířivé masážní vanymasážní bazénywhirlpoolykomerční vířivkyjacuzzimasážní vany a swimspa.

 

Prohlédněte si naše úspěšné projekty, naše výrobky a  navštivte naše SPA a koupelnové studio Spa HOME a získejte inspiraci o wellness a SPA.

 

 


   Spa HOME Porcelanosa l Vířivky SPA l Sauny l Spa doplňky l Vany l Sprchy l Umyvadla l Obklady a dlažby l Mozaika l Hydromasážní vany l Vířivé vany l Koupelnové doplňky l Vířivé bazény l Vany


vířivka  vířivka